Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Jashar Salihu – Mahalla e Muhaxherëve

800 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14

Lëshohët banesa me qera në Mahallen e Muhaxherëve, në kompleksin banesor PRIMA GROUP. Banesa është në katine e VIII-të, që ka sipërfaqe prej 93m², dhe përbëhet nga një salloni me kuzhinë dhe trepezari, dy dhoma gjumi, një banjo, një tualet, një shpajz, nje garazhë, një ballkon, klimatizim, lift, …Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është në tërsi e mobiluar me mobile të reja dhe se është e pa banuar më parë!

 • ID: 349
 • Adresa: Rr. Jashar Salihu – Mahalla e Muhaxherëve
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 93
 • Garazha: 1
 • Bodrum: 1
 • Kat 8
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »