Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E shitur

220,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Shitet toka në Çagllavicë (Graçanicë) që ka 9.6 Ari, dhe ka dokumentacion të regjistruar në kadaster (flet poseduese / kopje plani). Parcela  gjindet në një  pozit shumë të mirë afër rrugës kryesore, Qmimi është 23000 për Ari.

 • ID: 47
 • Adresa: Çagllavicë - Graçanicë
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 960
 • Garazha: 1
 • Bodrum: 1
 • Kat 1
  Translate »