Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E dhënë me qera

300 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8

Lëshohet banesa (Zyrja) me qera në qendër të qytetit. Banesa është në katin e III – të, dhe ka 56m2 që përbëhet nga tri hapësira pune, një kuzhinë, banjo,…. Pamja e banesës është kah sheshi dhe ka nje ambient pune mjat të mirë. Banesa ështe e renovuar  në tërsi, dhe ipet për afarizëm, zyre,..

 • ID: 43
 • Adresa: Bulevardi Nënë Tereza - Qendër
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 56
 • Kat 3
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »